images/logo1.png

طراحی وب سایت

اهمیت داشتن یک وب سایت در تجارت الکترونیک


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن امکاناتی که در اختیار ما قرار دارد بخشی از راه های ارتباطی و یا دسترسی به محصولات و خدمات مختلفی که تجارت ها ارائه می دهند آسان تر می باشد، پس در نتیجه نیاز تجارت ها و مشاغل به داشتن یک وب سایت بسیار اهمیت دارد. بازدید کنندگان از وب سایت شما با محصولات و خدماتی که ارائه میدهید آشنا می شوند پس مطالب کامل و جامع در مورد هر محصول لازم است تا مشتریان به خوبی با محصولات و یا خدمات شما آشنا شوند.

مهمترین دلیل برای داشتن یک وب سایت بدست آوردن اعتبار در دنیای تجارت است. وجود وب سایت، اعتبار شما را افزایش می دهد. طراحی حرفه ای، متن مناسب، اطلاعات مقید از محصولات و همچنین اطلاعات تماس شما باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود و این به این معناست که شما دارای دانش و به روز هستید.

آیا می خواهید این فرصت را به رقیبان خود بدهید؟ هر روز که صبر کنید، به رقبا این اجازه را می دهید که در حیطه فعالیت شما روی خط باشند. همین امروز این اجازه را از آنها سلب کنید.

web designing

طراحی وب سایت با جدید ترین تکنیک های طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای و وب سایت داینامیک با قیمت مناسب

توتیا وب فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه طراحی وب سایت های شرکتی و فروشگاهی آغاز نمود. از دیگر فعالیت های شرکت می توان به ثبت دامنه، فروش هاست، درج رپورتاژآگهی، خدمات سئو (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) و ... اشاره کرد.

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در جهان محسوب می شود. در این روش، یک خبر تبلیغاتی بصورت گزارش، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات شما در سایت‌های معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر نیز به وبسایت شما هایپرلینک می شود، بنابراین برای سئوی سایت در گوگل بسیار موثر و کارآمد است. همچنین با بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو وب سایت شما همیشه در نتایج اول جستجو توسط موتورهای جستجو مانند گوگل قرار میگیرد که نتیجه ی آن افزایش بازدید و در نهایت افزایش رنک و فروش محصولات و خدمات شما میباشد.


جهت مشاوره طراحی وبسایت می توانید با شماره تلفن ۶۶۵۷۰۴۵۳
تماس حاصل فرمائید.

 

 

Top