images/logo1.png

طراحی سایت توتیا وب

طراحی سایت منطبق با استانداردهای روز دنیا

طراحی سایت توتیا وب

ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه

طراحی قالب سایت مناسب
جهت نمایش در موبایل و تبلت

طراحی قالب های واکنشگرا

TOOTIA WEB

در صورتیکه از طراحی سایت خود راضی نیستید یا قصد ایجاد سایت جدید دارید با ما تماس بگیرید.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

خدمات توتیا وب

 

هدف توتیا وب طراحی وب سایت با بالاترین کیفیت و با صرفه ترین قیمت ممکن می باشد تا بدین وسیله رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم آورد.

طراحی وب سایت داینامیک

به سایت هایی داینامیک (پویا ) گفته می شود که دارای پنل مدیریت محتوا هستند و مدیر سایت می تواند بدون داشتن دانش طراحی وب به راحتی محتویات هر صفحه از سایت خود را ویرایش یا بروز رسانی نماید.

پشتیبانی فنی وب سایت

پشتیبانی و نگهداری فنی وب سایت شامل مراقبت وب‌ سایت در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتیکه مشکلات فنی بحرانی نباشند، در فرآیند پشتیبانی این مشکلات رفع خواهند شد.

فروش هاست و دامنه

دامنه آدرس اینترنتی وب سایت شما است. شما می توانید با توجه به کاربری سایتتان انواع دامنه ها را ثبت کنید و همچنین یکی از ملزومات راه اندازی یک وب سایت، داشتن سرویس میزبانی وب از یک سرور معتبر و قدرتمند می‌باشد تا میزبانی امن برای فایل‌ها و اطلاعات وب سایتتان باشد.

پروژه های اخیر

 

طراحی وب سایت ها با توجه به اهداف و نیازهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده است.

پروژه های فروشگاهی
قالب های آماده
قالب های طراحی شده
پشتیبانی

اهمیت داشتن یک وب سایت در تجارت الکترونیک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن امکاناتی که در اختیار ما قرار دارد بخشی از راه های ارتباطی و یا دسترسی به محصولات و خدمات مختلفی که تجارت ها ارائه می دهند آسان تر می باشد، پس در نتیجه نیاز تجارت ها و مشاغل به داشتن یک وب سایت بسیار اهمیت دارد. بازدید کنندگان از وب سایت شما با محصولات و خدماتی که ارائه میدهید آشنا می شوند پس مطالب کامل و جامع در مورد هر محصول لازم است تا مشتریان به خوبی با محصولات و یا خدمات شما آشنا شوند.

مهمترین دلیل برای داشتن یک وب سایت بدست آوردن اعتبار در دنیای تجارت است. وجود وب سایت، اعتبار شما را افزایش می دهد. طراحی حرفه ای، متن مناسب، اطلاعات مقید از محصولات و همچنین اطلاعات تماس شما باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود و این به این معناست که شما دارای دانش و به روز هستید.

آیا می خواهید این فرصت را به رقیبان خود بدهید؟ هر روز که صبر کنید، به رقبا این اجازه را می دهید که در حیطه فعالیت شما روی خط باشند. همین امروز این اجازه را از آنها سلب کنید.

Top